Ocenění žáků

Ocenění žáků za reprezentaci školy a města.

Dne 12.6.2017 se v Městském divadle ve Slaném konalo ocenění žáků, kteří výrazným způsobem přispěli k reprezentaci jednotlivých škol a města Slaného.

Pan starosta Mgr.Martin Hrabánek na základě naší nominace  ocenil výsledky následujících žáků naší školy .

1/ Barbora Fantová

Bára je žákyní 9.A třídy naší školy. Již řadu let úspěšně reprezentuje naši školu na recitačních soutěžích. Její recitační projev je velice působivý. Dne 6.3.207 se zúčastnila okresního kola recitační soutěže SLÁNKA. Ve své kategorii obsadila 2. místo s postupem do krajského kola.  Krajské kolo se konalo v Kolíně 6.4.2017. I tady nás velice hezky reprezentovala a vrátila se s nádherným 3. místem. V obou soutěžích přednášela prózu Františka Kašpárka Na lavičce. O  svých recitačních schopnostech vás přesvědčí i v kulturním programu.

2/ Josefína Bečvářová

Josefína je žákyní 5.A třídy naší školy. Je jí 11 let, od 3 let navštěvuje baletní přípravku Terpsichore v Praze. Učí se balet klasický i moderní. Dosáhla velkých úspěchů v baletních soutěžích v České republice i v zahraničí. Obsadila první, druhá, třetí místa. Vystupovala několikrát  v Národním divadle v Praze, nyní vystupuje ve Vinohradském divadle v různých baletních představeních. Od šesté třídy nastupuje na Pražskou taneční konzervatoř. Naši školu reprezentuje i na sportovních a kulturních akcích.

3/ Nela Schagererová

Nela je žákyní 5.A třídy naší školy. Je jí 10 let, od 3 let navštěvuje sportovní aerobic Fitnes Club Slaný. V soutěžích – Mistry s mistry, Fisa dosáhla velkých úspěchů, obsadila první, druhé, třetí místo. Aerobic ji velice baví,  stále v něm chce pokračovat a zúčastnit se mistrovství v České republice.  Za naši školu vystupuje i na kulturních a sportovních akcích.

4/ kolektiv sportovců mladších žáků

k této nominaci nás vedlo jejich sportovní nasazení v průběhu celého školního roku, které vyvrcholilo dvěma účastmi v krajském kole. První z nich bylo krajské finále v otevřené kategorii 3. – 5.ročníků ve vybíjené, které se konalo v Benešově 10.5.2017 a děti získaly krásné 3. místo. Druhé krajské kolo byl turnaj ve fotbale – McDonald Cup, kategorie B, který se konal ve Vlašimi 18.5.2017. Tento kolektiv skončil na krásném 2. místě. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen náš žák Samuel Nejedlý.

Ceníme si, že žáci pod vedením p. učitele Beránka a Náprstka trénovali ve svém volném čase a na turnajích bojovali ze všech sil. Věříme, že si ocenění zaslouží. Jsou to tito žáci:

Dominik Beneš, 5.C
Karel Bletterbauer, 5.C
Petr Burda, 5.A

Václav Brant, 4.C

Jan Dolejší, 5.A

Tomáš Kalous, 5.C
Jakub Kerpl, 5.A

Filip Koňas, 4.A

Filip Lukeš, 5.B

David Machálek, 5.A

Samuel Nejedlý, 5.A

Filip Rous, 5.A

Jan Sagner, 5.C

Matěj Šelicha, 4.A

Martin Zázvorka, 5.B

Mohlo by se vám hodit?

 

 

Krátce o škole

Škola v centru Slaného... Adresa: Komenského náměstí 618, Slaný. Tel.: 602 141 690
E-mail: skola@2zsslany.cz 

Sledujte nás

facebookJsme na facebooku

Odběr novinek

Hlídejte si školní akce, nové fotky díky našemu novému newsletteru.