Živá knihovna

V týdnu od 6. do 11. listopadu 2017 se uskutečnil v Městské knihovně ve Slaném vzdělávací program ŽIVÁ KNIHOVNA.  Pracovníci  Městské knihovny  ho připravili ve spolupráci s ICM Slaný.

Žáci naší školy, osmých  a devátých ročníků,  se  akce  zúčastnili  v úterý 7. listopadu. Po společném úvodu a vysvětlení cílů akce se děti rozdělily na skupinky  a vydaly se k jednotlivým stanovištím ,  u kterých čekali zástupci Evropské dobrovolné služby ze Španělska, Portugalska, Bosny a Hercegoviny a z Arménie a Jordánska.

V anglickém jazyce představili dětem svou zemi, zvyky, záliby apod. A snažili se zapojit děti do komunikace. Děti se docela hezky rozmluvily a moc se jim líbilo, že si mohly vyzkoušet své znalosti cizího jazyka. Možná, že to některé z nich i inspirovalo, aby se častěji zastavily v ICM Slaný a využívaly možnosti zdokonalovat se v cizím jazyce.

Galerie Obrázků

Mohlo by se vám hodit?

Krátce o škole

Škola v centru Slaného... Adresa: Komenského náměstí 618, Slaný. Tel.: 602 141 690
E-mail: skola@2zsslany.cz

facebookJsme na facebooku

Hlídejte si školní akce, nové fotky díky našemu novému newsletteru.