Gorily

Dne 20.2.2018 se uskutečnila na naší škole beseda o chovu goril.

Naši školu navštívil bývalý ošetřovatel goril ze ZOO Praha a současně jejich externí spolupracovník

pan Marek Ždánský.

Postupně se jeho besedy zúčastnili žáci třetích, čtvrtých, pátých, sedmých a osmých ročníků.

Děti byly z jeho povídání nadšené. Bylo vidět, že pan Ždánský život goril velmi dobře zná a má k nim vřelý vztah.

Kromě  obrazových ukázek měl s sebou  i různé druhy  exotického  ovoce  a zeleniny, kterými  se gorily krmí.

Některé děti si  s sebou vzaly  i knížku Gorilí táta, kterou jim spoluautor knihy i  podepsal.

Za výbornou spolupráci  v průběhu besedy dostali žáci od pana Ždánského i malou pozornost.

Panu Ždánskému moc děkujeme nejenom za  přínosně strávené dopoledne, ale i za to, že akce byla zdarma

a mohly se jí zúčastnit všechny děti.

Mohlo by se vám hodit?

Krátce o škole

Škola v centru Slaného... Adresa: Komenského náměstí 618, Slaný. Tel.: 602 141 690
E-mail: skola@2zsslany.cz

facebookJsme na facebooku

Hlídejte si školní akce, nové fotky díky našemu novému newsletteru.