• 01-základní slide ostatní

     

     

     

    phone receiver Kancelář školy: 312 510 051 (Po-Čt 7-15 hod Pá 7-14 hod) 

Vyjádření k situaci na 2. Základní škole

Vážení rodiče, milí občané,

pokud sledujete dění v našem městě, zřejmě vám neunikla záležitost, kterou je naše škola od září minulého roku zatížena. Týká se především situace v prvních třídách. Kritika směřovala k nerovnoměrnému rozložení dětí z různého sociálního prostředí a k velkým rozdílům mezi žáky z hlediska jejich schopností vzdělávat se.

Věřte, že máme zájem o rovnocenný přístup ke všem slánským základním školám a žákům. Ujišťujeme vás, že podnikáme veškeré kroky, které nám legislativa umožňuje, aby se situace stabilizovala.

Obracíme se na rodiče budoucích prvňáčků, aby nepodlehli některým nepodloženým informacím, které pověst naší školy zbytečně zhoršují. Prosíme o respektování Obecně závazné vyhlášky č.6/2016, tedy o zapsání dítěte do „spádové školy“. Tím nás podpoří v tomto pro nás nelehkém období.

Můžete školu navštívit a přesvědčit se, jak situace reálně vypadá.

Cíl máme společný- zajištění kvalitního vzdělávání vašich dětí.

Vedení školy - Miroslav Šindler, Beata Horčičková a Gabriela Brázdová

Mohlo by se vám hodit?

 

 

Krátce o škole

Škola v centru Slaného... Adresa: Komenského náměstí 618, Slaný. Tel.: 602 141 690
E-mail: skola@2zsslany.cz 

Kam pokračovat?

Sledujte nás

facebookJsme na facebooku

Odběr novinek

Hlídejte si školní akce, nové fotky díky našemu novému newsletteru.