V týdnu od 5.6.- do 9.6.2017 se uskutečnilo několik sportovních akcí, na kterých získali naši žáci řadu ocenění.
Jejich úspěch y jsou určitě i zásluhou kvalitní přípravy ze strany našich tělocvikářů, především pana Čermáka, Beránka, Náprstka, pana ředitele Šindlera, paní Brožové. Při organizaci a průběhu akcí pomáhaly paní učitelky Myslivcová a Hatašová.
6.6.2017- Mini-olympiáda 2.stupně
Mladší dívky:
E. Silná: 1místo 60 m, 3. místo skok daleký, 1. místo štafeta
Adriana Kostyuk: 3. místo 60 m, 1. místo skok daleký, 1. místo štafeta
Julie Gončarová: 2. místo 600 m, 2 .místo skok daleký, 1. místo štafeta
Barbora Suchá: 2. místo hod kriketovým míčkem
Marie Kubešová: 1. místo štafeta
Mladší hoši:
Květoslav Ševčík: 1. místo 1000 m, 2. místo skok vysoký, 3. místo štafeta
Dalibor Kvietik: 3. místo hod kriketovým míčkem, 3. místo štafeta
Matouš Fuksa: 3. místo štafeta
Matěj Pácal: 3. místo štafeta
Starší dívky:
Barbora Benešová: 2. místo skok vysoký, 1. místo štafeta
Marie Mašková: 1. místo 800 m, 1. místo štafeta
Sofia Lupak: 3. místo 800 m
Andrea Hájková: 1. místo 60 m, 1. místo štafeta
Alice Malečková: 2. místo skok daleký, 3. místo vrh koulí
Kristýna Svátková: 1. místo štafeta
Hoši starší:
Patrik Racek: 1. místo 60 m, 2. místo skok daleký, 2. místo štafeta
David Pavluv: 3. místo skok daleký, 2. místo štafeta
Tadeáš Nosil: 2. místo štafeta
Lukáš Svátek: 2. místo štafeta
7.6.2017- Mini-olympiáda 1.stupně
Jakub Bárta: 3. místo hod míčkem
Aneta Fialová . 1. místo hod míčkem,1. místo skok do dálky
Samanta Lavičková: 2. místo skok do dálky
Adam Hájek: 2.místo běh na 50 m,2.místo skok do dálky
Jana Majtaníková: 1.místo běh na 50 m
Filip Rous: 1.místo běh na 50 m,3.místo skok do dálky
Caroline Formánková: 1.místo hod míčkem
Andrea Chadimová : 2.místo hod míčkem
Josefína Bečvářová:3.místo běh na 50m
Tereza Kalousová:1.místo běh na 50m,1.místo skok do dálky
David Machálek :1.místo skok do dálky
Samuel Nejedlý :2.místo skok do dálky
Jan Dolejší : 1.místo hod míčkem
Petr Burda:2.místo běh na 400m
Dne 7.6. se konal X.ročník Memorial Cupu Milana Cífky ve futsalu, který organizovala Obchodní akademie ve Slaném. Naši hoši z 8. a 9. ročníků vybojovali 1. místo. Reprezentovali nás Adam Cimrman, Patrik Racek, Lukáš Vaktor ,David Pavluv, Ondřej Štrupl, Dominik Banga.
V pátek 9.6. se konala soutěž družstev pod názvem Mladý sportovec, kterou se ukončil i projekt z dubna 2017 ,který proběhl na všech základních školách ve Slaném.
Reprezentovali nás dvě šestičlenná družstva 2.stupně.
Soutěžilo se v lezení na umělou stěnu, ve zdravovědě a v pohybu v přírodě.Projekt i soutěž zaštiťovala
HO Pohodička Slaný.
Naše 1.družstvo ve složení : Marek Nič, Tadeáš Nosil, Eliška Savková, Valerie Horáčková, Martin Virág obsadili 1.místo.
Naše druhé družstvo se také nedalo zahanbit a ve složení Nikola Trnková, Pavlína Urbánková, Dominik Banga ,Sára Malečková, Jaroslav Čerpl a David Martinovský získali 2. místo.
Kromě toho, jsme jako škola získali 3. místo v lezení na umělou stěnu.
Co k tomu všemu dodat ?
Děkujeme a děláte nám radost .