INFORMAČNÍ POVINNOST SPRÁVCE

Ochrana osobních dat

Škola postupuje v ochraně dat v souladu s GDPR. Veškeré informace podá DPO (pověřenec). Každý rodič má právo na informace o tom, jaké osobní údaje jeho osoby škola zpracovává a jakým způsobem, má právo žádat opravu nebo výmaz. Pokud by měl pochybnosti o tom, zda škola postupuje správně, může se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.

SPRÁVCEM VAŠICH OSOBNÍCH ÚDAJŮ JE:

Základní škola Slaný, Komenského náměstí 618, okres Kladno

Slaný, Komenského náměstí 618/1

IČO: 43776744

Datová schránka: rmfud7v

Naším pověřencem pro ochranu osobních údajů je:

Mgr. Kateřina Komedová

pověřenec pro ochranu osobních údajů

Slaný, Velvarská 136/1

IČO: 00234877